1986 yılından bu yana kuyum sektöründe faaliyet göstererek, eşimle birlikte kendi imalathanemizde Kişiye Özel 925 Gümüş Resimli Rölyef (Kabartma) Takılar üretiyoruz. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu rölyef (kabartma) takılar, yüzyıllar boyunca bozulmadan nesilden nesile aktarılabilir, kalıcı ve değerli bir hediyedir.

Ürünlerimizi elinize aldığınızda demir paranın rölyefinden (kabartmasından) daha fazla hissedersiniz. Aile amblemleri, Evcil Hayvan Fotoğrafları, Çocuk Fotoğrafı, Kişi ve Aile fotoğraflarından 925 gümüş üstüne rölyef (kabartma) çalışması yapmaktayız. Ürünler ömür boyu kalıcıdır.

Ürünleri Gör

Firmamız

Ürünlerimiz el emeği olup, tamamı kişiye özel atölyemizde üretilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı teslimat seçeneğimiz mevcuttur. İletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilir ve sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Cep telefonu ve Whatsapp hatlarımız her daim müşterilerimiz için açık olmaktadır.

Ürün Çeşitlerimiz;

Nereye Teslimat Yapıyoruz

Hem yurt içinde hem de aynı zamanda yurt dışı için hazır ya da sipariş üzerine üretilmiş ürünlerimizin gönderimini sağlıyoruz. Bunun dışında her ülkenin gönderim şartları kendi içerisinde değişebileceğinden ötürü müşterilerimiz ile işbirliği halinde çalışıyor ve beklentilerinizi karşılamaya çalışıyoruz.